Dzisiaj jest: sobota, 25 październik 2014r.

Info-linia: tel. czynny w godz. 8-17|E-mail: biuro@naklejki-magnetyczne.pl

Magnesy na lodówkę Koszalin

Przykładowy magnes na lodówkęMagnesy na lodówkę to forma reklamy, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Pomyśl nad swoim markowym, niewinnym produktem, który codziennie spotyka się z okiem potencjalnego klienta. Magnesy na lodówkę kodują się w umyśle klienta. Lodówka jest przedmiotem codziennego użytku.

Wysokiej jakości magnesy na lodówkę w Koszalin. Ciekawa i nowoczesna reklama w Koszalin czeka na Ciebie.

Przykładowa flaga dla kibicaJuż niebawem w naszej ofercie firmowe magnesy na lodówkę z notesem, magnesy na lodówkę w formie tablicy suchościernej do notowania przypomnień. To produkty, na których widnieje np. nazwa Twojej firmy, logo, dane kontaktowe, adres strony internetowej.

Użytkownicy lodówek w Koszalin są gotowi oglądać codziennie Twoją reklamę na swoich lodówkach. Magnesy na lodówkę są hit'em! Nasza firma specjalizuje się w tego rodzaju gadżetach.

PomocZapewne każdy klient ma lodówkę. Takie małe magnesy od firmy poprawią znajomość marki. Magnesy na lodówkę zawiązuję bliższe relacje sprzedający-kupujący. Gadżet firmowy poprawi lojalność klientów. Ciekawa, atrakcyjna i estetyczna oprawa graficzna jest naszym największym atutem!

Zastanawiałeś się czy bez gażdżetu magnesy na lodówkę Koszalin można prowadzić firmę? Myślimy że odpowiesz sobie poprawnie sam na to pytanie!

Magnesy na lodówkę to produkt elitarny...
Proces tworzenia magnesów na lodówkę przebiega w prosty sposób. Zainteresowany przesyła nam informacje na temat treści, która ma się znaleść na firmowym gadżecie. Grupa naszych grafików wykonuje na tym etapie projekt graficzny magnesu na lodówkę, który później zostaje przesłany do zatwirdzenia przez zainteresowanego. Po zatwierdzeniu czekasz już tylko na kuriera.
 • Oklejanie samochodów

  Oklejanie samochodów naklejkami magnetycznymi zapoznaje klientów z produktem. Zwiększa szansę zapamiętania firmy przez odbiorcę reklamy. Samochody z logo bądź danymi teleadresowymi firmy podnoszą jej prestiż...Zobacz więcej
 • Reklama na samochód

  Reklama na samochód przyciąga uwagę kierowcy i pieszego. Poruszą się "żywo" po drogach, dociera do osób na terenie, którym poruszasz się swoim samochodem. Dba o dobry wizerunek firmy. Wyróżnia Twoje samochody na drodze...Zobacz więcej
 • Naklejki na samochód

  Naklejki na samochód magnetyczne nie niszczą lakieru. Naklejasz i odklejasz z karoserii Twojego samochodu, w odpowiednim dla Ciebie miejscu i czasie. Zamieniaj samochód prywatny w firmowy. Bezpieczna reklama bez ograniczeń...Zobacz więcej
 • Magnesy na lodówkę

  Twój markowy produkt, który codziennie utrzymuje bliski kontakt z klientem. Magnesy na lodówkę utrwalają się w umyśle klienta. Lodówka jest przedmiotem codziennego użytku. Popraw znajomość i rozpoznawalność Twojej marki...Zobacz więcej

Stronga główna|Realizacje|Projekt graficzny|Informacje|Cennik|Zamów|Kontakt

© 2014 Naklejki Magnetyczne