Dzisiaj jest: sobota, 20 kwiecień 2024r.

Info-linia: 08:00-16:00 (Pn-Pt)|E-mail: #

Reklama na samochód

Tył samochoduReklama na samochód w postaci naklejki magnetycznej to elastyczne i praktyczne rozwiązanie. Jeśli szukasz reklamy na samochód, która nie niszczy lakieru to jesteś teraz w ospowiednim miejscu. Reklama na samochód, która przyczepia się do karoserii samochodu za pomocą magnesu daje wiele korzyści. Jedna reklama i możesz reklamować się na kilku samochodach. Naklejki magnetyczne trzymają się z łatwością podłoży metalowych. Montaż jest pardzo prosty i szybki. Naklejkasz, odklejasz w odpowiednim dla Ciebie czasie i miejscu. Reklama na samochód promuje twoją firmę. Twoje samochody już poruszają się po drogach. Warto zagospodarować w biezpieczny sposób miejsce na samochodach. Taka reklama na samochód będzię poruszać się wraz z nim, a Twoja nazwa firmy będzie utrwalać się w głowach potencjalnych klientów. Nalklejki magnetyczne na samochód z czasem kodują się w umyśle ludzi.

Naklejkę magnetyczną, która prezentuje dane teleadresowe, logo bądź barwy twojej firmy, nanosisz na dany samochód w odpowiednim dla Ciebie miejscu i czasie.

Bok samochoduFirmy taksówkarskie, transportowe, świadczące przewozy osób, OSK, zmotoryzowani niepełnosprawni potwierdzają, iż reklamę magnesową z powodzeniem stosują na co dzień.

Podbij lokalne rynki Twoją reklamą na samochodach.

Magnetyczna reklama na samochód zapoznaje potencjalnych klientów z produktem. Porusza się "żywo" między ludźmi. Ciekawa reklama na samochód czytana jest przez kierowców i pieszych. Reklama przyciąga ich uwagę. W prosty sposób reklama na samochód buduje Twoją markę. Zagospodaruj miejsce na Twoim samochodzie. Reklama na samochód wyróżni na drodze samochody Twojeje firmy.

Taka forma reklamy zwiększa zainteresowanie produktem.

PomocTwoja reklama na samochód - dopilnujemy wszystkiego za Ciebie!

Stworzenie reklamy na samochód z wykorzystaniem naklejek magnetycznych przebiega bardzo sprawnie. Korzystając z możliwych form kontaktu z nami, dostarczasz nam dane na temat rozmiaru reklamy i jej wyglądzie. My stworzymy projekt, który odeślemy do Ciebie w celu akceptacji. Po zaakceptowaniu projektu przez Ciebie, czekasz już tyko na kuriera z paczką. Naklejka, którą otrzymasz, mocujesz w wybranym miejscu na samochodzie.

Reklama na samochód niesie ze sobą korzyści...
» Wycena» Cennik
 • Oklejanie samochodów

  Oklejanie samochodów naklejkami magnetycznymi zapoznaje klientów z produktem. Zwiększa szansę zapamiętania firmy przez odbiorcę reklamy. Samochody z logo bądź danymi teleadresowymi firmy podnoszą jej prestiż...Zobacz więcej
 • Reklama na samochód

  Reklama na samochód przyciąga uwagę kierowcy i pieszego. Poruszą się "żywo" po drogach, dociera do osób na terenie, którym poruszasz się swoim samochodem. Dba o dobry wizerunek firmy. Wyróżnia Twoje samochody na drodze...Zobacz więcej
 • Naklejki na samochód

  Naklejki na samochód magnetyczne nie niszczą lakieru. Naklejasz i odklejasz z karoserii Twojego samochodu, w odpowiednim dla Ciebie miejscu i czasie. Zamieniaj samochód prywatny w firmowy. Bezpieczna reklama bez ograniczeń...Zobacz więcej
 • Magnesy na lodówkę

  Twój markowy produkt, który codziennie utrzymuje bliski kontakt z klientem. Magnesy na lodówkę utrwalają się w umyśle klienta. Lodówka jest przedmiotem codziennego użytku. Popraw znajomość i rozpoznawalność Twojej marki...Zobacz więcej

Stronga główna|Realizacje|Projekty|Informacje|Cennik|Zamów|Kontakt|Regulamin|Polityka prywatności

© 2018 Naklejki Magnetyczne

XZamknijTa strona korzysta z coockies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji o ich wykorzystaniu znajdziesz w Polityce prywatności.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz Regulamin oraz Politykę prywatności.