Dzisiaj jest: czwartek, 20 czerwiec 2024r.

Info-linia: 08:00-16:00 (Pn-Pt)|E-mail: #

Naklejki na samochód

Tył samochoduNaklejki na samochód nie niszczą lakieru. Tradycyjne naklejki z klejem to przeszłość! Naklejki na samochód (magnetyczne) w prosty sposób nakleisz i odkleisz z karoserii samochodu w dowolnej chwili. Naklejki magnetyczne dbają o Twój spokój użytkowania. Łatwo i efektywnie możesz wykorzystać miejsce na karoseri twojego samochodu.

Twój samochód porusza się po okolicy. Pomyśl i umieść na nim naklejki magnetyczne. W taki sposób naklejki na samochód zapoznają potencjalnych klientów z produktem. Reklama na samochód promuje markę firmy. Poruszaj się po drogach i jednocześnie docieraj do nowej liczby odbiorców. Zapoznawaj i utożsamiaj swoją markę z odbiorcą.

Bok samochoduNaklejki na samochód zwiększają prawdopodobieństwo zapamiętania Twojej firmy. Naklejki na samochód przewyższają skuteczność stojących w miejscu bilbordów. To "żywo" poruszająca się raklama na samochód. Za naklejki magnetyczne na samochód płacisz jeden raz, a następnie możesz wykorzystywać te same naklejki na różnych samochodach. Ty decydujesz kiedy i na którym samochodzie się promujesz. Naklejki na samochód, w porównaniu do dużych bilbordów oraz spotów radiowych, są tańsze. Kierowca niecierpliwiący się w ulicznym korku przeczyta Twoją reklamę na samochodzie. Profesjonalna grafika naklejki na samochód przyciągnie uwagę każdego kierowcy.

PomocDbaj o prestiż swojej firmy. Oznacz firmowe samochody jej barwami. Naklejki na samochód mają charakter informacyjny. Przedstawiają dane kontaktowe, nazwę firmy, nr telefonów itd.

Zamówienie naklejek na samochód przebiega sprawnie. Za pomocą formularza kontaktowego bądź maila poinformuja nas o rozmiarze naklejki oraz jej wyglądzie. Wykonamy wówczas projekt graficzny naklejki, który odeślemy do Ciebie w celu akceptacji. Zatwierdzony przez Ciebie projekt trafia do produkcji, a Ty oczekujesz już tylko na przesyłkę.

Naklejki na samochód dostarczają wiele korzyści » Wycena» Cennik
 • Oklejanie samochodów

  Oklejanie samochodów naklejkami magnetycznymi zapoznaje klientów z produktem. Zwiększa szansę zapamiętania firmy przez odbiorcę reklamy. Samochody z logo bądź danymi teleadresowymi firmy podnoszą jej prestiż...Zobacz więcej
 • Reklama na samochód

  Reklama na samochód przyciąga uwagę kierowcy i pieszego. Poruszą się "żywo" po drogach, dociera do osób na terenie, którym poruszasz się swoim samochodem. Dba o dobry wizerunek firmy. Wyróżnia Twoje samochody na drodze...Zobacz więcej
 • Naklejki na samochód

  Naklejki na samochód magnetyczne nie niszczą lakieru. Naklejasz i odklejasz z karoserii Twojego samochodu, w odpowiednim dla Ciebie miejscu i czasie. Zamieniaj samochód prywatny w firmowy. Bezpieczna reklama bez ograniczeń...Zobacz więcej
 • Magnesy na lodówkę

  Twój markowy produkt, który codziennie utrzymuje bliski kontakt z klientem. Magnesy na lodówkę utrwalają się w umyśle klienta. Lodówka jest przedmiotem codziennego użytku. Popraw znajomość i rozpoznawalność Twojej marki...Zobacz więcej

Stronga główna|Realizacje|Projekty|Informacje|Cennik|Zamów|Kontakt|Regulamin|Polityka prywatności

© 2018 Naklejki Magnetyczne

XZamknijTa strona korzysta z coockies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji o ich wykorzystaniu znajdziesz w Polityce prywatności.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz Regulamin oraz Politykę prywatności.